joomla templates top joomla templates template joomla

Komornik brutalnie zajął majątek niezadłużonej kobiety? Izba Komornicza w Łodzi bada sprawę

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Łódź wiadomości

Izba Komornicza w Łodzi bada sprawę asesora komorniczego, który miał bezzasadnie i w brutalny sposób zająć majątek córki zadłużonego mężczyzny. - Będziemy mieli okazję wysłuchać zarówno wersji asesora, jak i pana komornika, który sprawuje nadzór nad asesorem - zapowiada rzecznik Izby Komorniczej w Łodzi Andrzej Ritmann. 

"Wielka szarża", czyli konny festyn w Łodzi na rzecz Wielkiej Orkiestry

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Łódź wiadomości

Z okazji 24. finału WOŚP ulicą Piotrkowską w Łodzi przedefilowało niemal sto koni w ramach parady organizowanej pod hasłem "Wielka szarża". Nie zabrakło zaprzęgów i dorożek z "załogą" w strojach z epoki oraz jadących wierzchem panien w sukniach w stylu retro. 

Pożar kamienicy w Łodzi. Ewakuowano 25 mieszkańców

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Łódź wiadomości

Na poddaszu kamienicy przy ulicy Gdańskiej w Łodzi wybuchł pożar. Ogień gasiło dziesięć zastępów straży pożarnej. Nikt nie został ranny. - Ewakuowaliśmy około 25 mieszkańców - poinformował st. kpt. Paweł Kalinowski z PSP w Łodzi.

Pijany kierowca rozbił w Łodzi kilka aut. Miał ponad 4 promile

włącz . Opublikowano w Łódź wiadomości

Pijany kierowca uszkodził w Łodzi cztery samochody. Najpierw swoim autem uderzył w dwa zaparkowane pojazdy, po czym staranował dwa samochody w ruchu. Mężczyznę zatrzymali przechodnie. - Kluczyki zostały zabrane kierowcy przez świadków tego zdarzenia - poinformował sierż. Krzysztof Gadowski z łódzkiej policji. Jak się okazało, zatrzymany miał w organizmie ponad 4 promile alkoholu.

Planowali napad na bank w Łodzi. Wpadli w policyjna zasadzkę

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Łódź wiadomości

Łódzcy antyterroryści na gorącym uczynku zatrzymali dwóch złodziei, którzy okradali banki. Niedoszli sprawcy kolejnego rabunku zostali zatrzymani tuż przed wejściem do oddziału. - Policjanci od dłuższego czasu analizowali przypadki rabunków, do których dochodziło w Łodzi. 

Pękła ściana łódzkiej kamienicy. Ewakuowano 23 mieszkańców

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Łódź wiadomości

23 osoby ewakuowano z powodu pęknięcia ściany w jednej z łódzkich kamienic przy ul. Żelaznej. Większość lokatorów wróciła już do swoich mieszkań. - Inspektor nadzoru budowlanego uznał, że dwa lokalne nie nadają się do zamieszkania - poinformował bryg. Marcin Kowalczyk z łódzkiej straży pożarnej. 

Łykali gips zamiast leku na potencję. Tabletki sprzedawał 49-letni elektryk z Łodzi

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Łódź wiadomości

Co najmniej kilkaset osób z całej Polski dało się nabrać 49-letniemu oszustowi z Łodzi, który sprzedawał podrobione leki na potencję. Ofiary kupowały pigułki w internecie, bo na jednej ze stron można było je dostać bez recepty. Klienci zamiast popularnych leków sprzedawanych na receptę dostawali pigułki, które - jak się później okazało - składały się w zdecydowanej części z gipsu. 

Autobus pomocy dla bezdomnych kursuje po Łodzi. Można w nim zjeść i otrzymać leki

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Łódź wiadomości

W kraju utrzymują się silne mrozy. W nocy temperatura znów spadła w okolice -20 stopni Celsjusza. W związku z dotkliwym zimnem, policja apeluje, by alarmować ją o osobach narażonych na wychłodzenie organizmu. W Łodzi szczególnie narażonych na niebezpieczeństwo ma wesprzeć krążący po ulicach miasta autobus z posiłkami i lekami. 

"Tego sylwestra zapamiętam na zawsze". Pracowita noc na łódzkiej porodówce

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Łódź wiadomości

Pracowitą noc sylwestrową mieli lekarze na łódzkiej porodówce. Pierwsze dzieci w Nowym Roku rodziły się tam tuż po północy. - Urodziłam synka minutę po północy. Tego sylwestra zapamiętam na zawsze - powiedziała jedna z mam. - Dyżur noworoczny był bardzo pracowity. 

Częstochowa doceniona za czyste powietrze

Telewizja NTL/NTL Radomsko Sp. z o.o. włącz . Opublikowano w Łódź wiadomości

Częstochowa została liderem efektywności energetycznej i gospodarki niskoeemisyjnej. Miasto Zostało wyróżnione w raporcie międzynarodowej organizacji pozarządowej, w którym doceniono wkład samorządu i jego współpracę z wieloma firmami na rzecz czystszego powietrza.