joomla templates top joomla templates template joomla

"Tego sylwestra zapamiętam na zawsze". Pracowita noc na łódzkiej porodówce

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Łódź wiadomości

Pracowitą noc sylwestrową mieli lekarze na łódzkiej porodówce. Pierwsze dzieci w Nowym Roku rodziły się tam tuż po północy. - Urodziłam synka minutę po północy. Tego sylwestra zapamiętam na zawsze - powiedziała jedna z mam. - Dyżur noworoczny był bardzo pracowity. 

Pijany kierowca rozbił w Łodzi kilka aut. Miał ponad 4 promile

włącz . Opublikowano w Łódź wiadomości

Pijany kierowca uszkodził w Łodzi cztery samochody. Najpierw swoim autem uderzył w dwa zaparkowane pojazdy, po czym staranował dwa samochody w ruchu. Mężczyznę zatrzymali przechodnie. - Kluczyki zostały zabrane kierowcy przez świadków tego zdarzenia - poinformował sierż. Krzysztof Gadowski z łódzkiej policji. Jak się okazało, zatrzymany miał w organizmie ponad 4 promile alkoholu.

Planowali napad na bank w Łodzi. Wpadli w policyjna zasadzkę

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Łódź wiadomości

Łódzcy antyterroryści na gorącym uczynku zatrzymali dwóch złodziei, którzy okradali banki. Niedoszli sprawcy kolejnego rabunku zostali zatrzymani tuż przed wejściem do oddziału. - Policjanci od dłuższego czasu analizowali przypadki rabunków, do których dochodziło w Łodzi. 

Święty Mikołaj z aniołami dostarczy prezenty do 1200 dzieci z rodzin wielodzietnych i ubogich

Telewizja NTL/NTL Radomsko Sp. z o.o. włącz . Opublikowano w Łódź wiadomości

„Serce na gwiazdkę”- taki jest tytuł charytatywnej akcji dla dzieci, którą po raz 13. prowadzi Caritas Archidiecezji Łódzkiej. Do 19 grudnia Święty Mikołaj z aniołami dostarczy prezenty do 1200 dzieci z rodzin wielodzietnych i ubogich. Blisko 50 paczek trafi do rodzin z Piotrkowa Trybunalskiego.

Łódzka lekarka skazana za nieumyślne spowodowanie śmierci 3-miesięcznego chłopca

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Łódź wiadomości

Znana łódzka anestezjolożka usłyszała wyrok dwóch lat więzienia w zawieszeniu na trzy za nieumyślne spowodowanie śmierci 3-miesięcznego chłopca. 51-letnia lekarka podała dziecku lek w niewłaściwy sposób - dokanałowo, zamiast dożylnie - wskutek czego Mateuszek zmarł. 

Zderzenie dwóch tirów w Tuszynie. Trasa Piotrków Trybunalski - Łódź zablokowana

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Łódź wiadomości

Jedna osoba została ranna w wyniku zderzenia dwóch samochodów ciężarowych na krajowej "jedynce". Do wypadku doszło w miejscowości Tuszyn, między Łodzią a Piotrkowem Trybunalskim. - Pojazd, który uderzył w tył stojącego na poboczu tira, przemieścił się blokując pasy ruchu. Uderzenie spowodowało blokadę drogi w kierunki Łodzi. 

Częstochowa doceniona za czyste powietrze

Telewizja NTL/NTL Radomsko Sp. z o.o. włącz . Opublikowano w Łódź wiadomości

Częstochowa została liderem efektywności energetycznej i gospodarki niskoeemisyjnej. Miasto Zostało wyróżnione w raporcie międzynarodowej organizacji pozarządowej, w którym doceniono wkład samorządu i jego współpracę z wieloma firmami na rzecz czystszego powietrza.

"Król dopalaczy" i współpracownicy stanęli przed łódzkim sądem

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Łódź kryminalne

Przed łódzkim sądem ruszył proces "króla dopalaczy" Dawida B. oraz jego trzech współpracowników oskarżonych o produkcję i handel dopalaczami oraz narażenie życia i zdrowia wielu osób. - Niecały miesiąc temu miałem nieudaną próbę samobójczą i ojciec po prostu w ostatniej chwili mnie uratował. 

Młodzi szczypiorniści pobici przez kiboli Widzewa. "Zawodnicy sami dolali oliwy do ognia"

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Łódź wiadomości

Kibole Widzewa pobili młodych szczypiornistów z Piotrkowa Trybunalskiego, którzy przyjechali do Łodzi rozegrać mecz. - Kilkanaście osób zaatakowało grupę młodych chłopców. W wyniku czego trzech nastolatków trafiło do szpitala - poinformował rzecznik łódzkiej policji mł. asp. Radosław Gwis. Według trenera CHKS Łódź szczypiorniści sprowokowali kiboli.

Autobus dla bezdomnych wyjechał na ulice Łodzi

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Łódź wiadomości

Na ulice Łodzi wyjechał nocny autobus, w którym osoby bezdomne mogą ogrzać się i zjeść ciepły posiłek. Będzie kursować do marca w godzinach od 22 do 3 rano w okolicach dworców kolejowych, autobusowych i w miejscach, gdzie z reguły przebywają bezdomni.