joomla templates top joomla templates template joomla

Strażacy przyjechali gasić pożar. Zaatakowali ich chuligani

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Łódź kryminalne

Grupa chuliganów zaatakował strażaków, którzy przyjechali do płonącego śmietnika przy ulicy Abramowskiego w Łodzi. W ich stronę poleciały m.in. kamienie. - Po zakończeniu działań drogę wyjazdową zagrodził mężczyzna i mimo próśb strażaków nie chciał pozwolić pojazdowi przejechać. 

Oblał kobietę żrącym płynem w gmachu sądu. Może mu grozić do 10 lat więzienia

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Łódź kryminalne

50-letni mężczyzna wylał żrącą substancję na twarz kobiety, która oskarżyła go o nękanie. Do napaści doszło w gmachu sądu, tuż przed rozpoczęciem rozprawy. Napastnik nie został przesłuchany tuż po ataku, ponieważ miał pół promila alkoholu w organizmie. 

Stary Rynek w Łodzi pod kolorowymi wstęgami. Zobacz niezwykłą instalację

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Łódź kulturalne

Składa się z tysięcy kolorowych wstążek i od niedawna wzbudza zachwyt mieszkańców Łodzi. Twórca legendarnego znaku "Solidarności" przygotował instalację artystyczną, która ożywia rynek Starego Miasta. - To abstrakcyjna kompozycja. Forma dostosowana jest do wielkości placu. Tu nie ma ukrytej idei. 

Łódzki sąd zmienił zdanie. Szóstka dzieci zostanie z ojcem

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Łódź kryminalne

Po interwencji Ministerstwa Sprawiedliwości łódzki sąd zmienił zdanie i szóstka dzieci będzie mogła zostać z samotnym ojcem. - Nastąpiła poprawa stosunku tak ojca, jak i babki dzieci względem wykonywania opieki, bo chodzi o bieżącą opiekę - mówi rzecznik Sądu Okręgowego w Łodzi Paweł Urbaniak. Ojciec dzieci, Wojciech Kabza, nie kryje wzruszenia. 

Kolorowy proszek i szeroki uśmiech. Do Łodzi zawitał Festiwal Kolorów

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Łódź kulturalne

To najbardziej kolorowa impreza w Polsce. Gościła już m.in. w Warszawie, Toruniu, Poznaniu, czy Krakowie. Teraz - po raz kolejny - zawitała do Łodzi. Mowa o Festiwalu Kolorów. Były proszki z kolorowymi farbami i fantastyczna zabawa.

Powstała "tarcza antydronowa". Koniec niebezpiecznej plagi przy lotniskach?

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Łódź wiadomości

Nawet niewielki dron znajdujący się na ścieżce podejścia lądującego samolotu jest śmiertelnym zagrożeniem. Wymyślona w Polsce "tarcza antydronowa" ma skończyć z plagą niebezpiecznych incydentów w pobliżu lotnisk. 

"Piękny kraj, ale jest tu zimno". Pielgrzymi aklimatyzują się w Polsce

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Łódź wiadomości

Światowe Dni Młodzieży ruszają już w przyszłym tygodniu. Do Polski przyjeżdżają pielgrzymi z całego świata. Wielu z nich już jest w naszym kraju i aklimatyzuje się. - Polska jest pięknym krajem, ale jest mi tu naprawdę zimno - mówi jeden z pielgrzymów. 

Po remoncie chodnika i karawanie przyszedł czas na pozwy. Trwa walka z dopalaczami w Łodzi

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Łódź wiadomości

Władze Łodzi chwytają się wszystkich możliwych sposobów, aby nie dopuścić do sprzedaży dopalaczy w ich mieście. Chwytano się już wielu różnych sposobów. Były już karawany stojące przed sklepami, księża „obmadlający” klientów, a nawet remonty chodników robione tak, żeby do sklepów z „legalnymi narkotykami” nie można było się dostać.