joomla templates top joomla templates template joomla

Prokuratorskie zarzuty dla prezydent Łodzi. Zdanowska twierdzi, że są bezzasadne

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Łódź wiadomości

- Ponieważ nie można mi było nic zarzucić w sprawach związanych z miastem, rozpoczęło się grzebanie w moim życiu prywatnym – powiedziała Hanna Zdanowska na specjalnie zwołanej konferencji prasowej. Prezydent Łodzi odniosła się tym samym do prokuratorskich zarzutów dotyczących rzekomego poświadczenia przez nią nieprawdy w dokumentach przy zaciąganiu kredytów. 

Demonstracja solidarności z prezydent Łodzi Hanną Zdanowską

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Łódź wiadomości

Mieszkańcy Łodzi wyszli na ulice miasta okazując solidarność z prezydent Hanną Zdanowską. Protestują przeciwko - jak mówią - politycznej nagonce. Prokuratura postawiła prezydent Zdanowskiej zarzuty dotyczące poświadczenia nieprawdy podczas ubiegania się o kredyty bankowe blisko 10 lat temu. 

Pęknięta czaszka i siniaki. Niemowlę trafiło do szpitala, rodzice zatrzymani

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Łódź wiadomości

Do łódzkiego szpitala trafił dwumiesięczny chłopiec w bardzo ciężkim stanie. Niemowlę miało liczne posiniaczenia i pękniętą czaszkę. Sprawą zajęła się prokuratura w Zgierzu, a rodzice zostali zatrzymani. - W sobotę przed godziną 23. 

Pożar kamienicy w Łodzi. Zginęła jedna osoba

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Łódź kryminalne

Jedna osoba nie żyje w wyniku w pożaru mieszkania w kamienicy w Łodzi. Dwie inne osoby zostały ciężko ranne. Ewakuowano część mieszkańców kamienicy. Strażacy przypuszczają, że przyczyną pożaru było najprawdopodobniej zaprószenie ognia. 

Strażacy przyjechali gasić pożar. Zaatakowali ich chuligani

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Łódź kryminalne

Grupa chuliganów zaatakował strażaków, którzy przyjechali do płonącego śmietnika przy ulicy Abramowskiego w Łodzi. W ich stronę poleciały m.in. kamienie. - Po zakończeniu działań drogę wyjazdową zagrodził mężczyzna i mimo próśb strażaków nie chciał pozwolić pojazdowi przejechać. 

Oblał kobietę żrącym płynem w gmachu sądu. Może mu grozić do 10 lat więzienia

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Łódź kryminalne

50-letni mężczyzna wylał żrącą substancję na twarz kobiety, która oskarżyła go o nękanie. Do napaści doszło w gmachu sądu, tuż przed rozpoczęciem rozprawy. Napastnik nie został przesłuchany tuż po ataku, ponieważ miał pół promila alkoholu w organizmie. 

Wypadek w Pabianicach. Pijany potrącił pieszego

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Łódź kryminalne

Pijany 21-latek potrącił pieszego na przejściu dla pieszych przy ulicy Zamkowej w Pabianicach. Mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia, nie udzielając pomocy 51-latkowi. Sprawca w chwili wypadku był pod wpływem alkoholu. 

Łódzki sąd zmienił zdanie. Szóstka dzieci zostanie z ojcem

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Łódź kryminalne

Po interwencji Ministerstwa Sprawiedliwości łódzki sąd zmienił zdanie i szóstka dzieci będzie mogła zostać z samotnym ojcem. - Nastąpiła poprawa stosunku tak ojca, jak i babki dzieci względem wykonywania opieki, bo chodzi o bieżącą opiekę - mówi rzecznik Sądu Okręgowego w Łodzi Paweł Urbaniak. Ojciec dzieci, Wojciech Kabza, nie kryje wzruszenia. 

Kolorowy proszek i szeroki uśmiech. Do Łodzi zawitał Festiwal Kolorów

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Łódź kulturalne

To najbardziej kolorowa impreza w Polsce. Gościła już m.in. w Warszawie, Toruniu, Poznaniu, czy Krakowie. Teraz - po raz kolejny - zawitała do Łodzi. Mowa o Festiwalu Kolorów. Były proszki z kolorowymi farbami i fantastyczna zabawa.