joomla templates top joomla templates template joomla

Po remoncie chodnika i karawanie przyszedł czas na pozwy. Trwa walka z dopalaczami w Łodzi

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Łódź wiadomości

Władze Łodzi chwytają się wszystkich możliwych sposobów, aby nie dopuścić do sprzedaży dopalaczy w ich mieście. Chwytano się już wielu różnych sposobów. Były już karawany stojące przed sklepami, księża „obmadlający” klientów, a nawet remonty chodników robione tak, żeby do sklepów z „legalnymi narkotykami” nie można było się dostać. 

Sukces łódzkiego zoo. Na świat przyszły kazuary

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Łódź kulturalne

Łódzkie zoo ma nowych mieszkańców. Ich wyklucie to ogromny sukces hodowlany, ponieważ w całej Europie nie ma żadnego młodego przedstawiciela tego gatunku. Przez ostatnie 20 lat w polskich ogrodach nie udało się odchować żadnego kazuara. 

Wygrodzone dojście do sklepu z dopalaczami w Łodzi. "To drobny remont"

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Łódź wiadomości

W związku z rozpoczęciem prac remontowych chodnika wygrodzono dojście do sklepu z dopalaczami w Łodzi. Dodatkowo strażnicy miejscy 24 godziny na dobę pilnują, by nikt nie łamał zakazu wchodzenia na wyłączony z ruchu teren, a niesubordynowanym pieszym wypisują mandaty. 

Wybuch w kamienicy w Pabianicach. Nie żyje jedna osoba

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Łódź kryminalne

Zmarł 54-letni mężczyzna poszkodowany w wybuchu kamienicy w centrum Pabianic. Jak poinformował kpt. Jacek Rus z Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi, prawdopodobną przyczyną zawalenia się części kamienicy był wybuch turystycznej butli z gazem.

Sztuka opanuje łódzkie ulice. Startuje projekt UNIQA Art Łódź

Agencja TVN/x-news włącz . Opublikowano w Łódź kulturalne

Sześć prac artystów z Polski, Hiszpanii, czy USA powstanie w przestrzeni miejskiej Łodzi. Uniqa Art Łódź to nowy projekt, który zrealizuje Łódzkie Centrum Wydarzeń. Organizatorzy chcą odejść od murali i stworzyć galerię sztuki opartą nie tylko na malowaniu. 

Wielkie drzewo runęło na dwa samochody w Łodzi

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Łódź kryminalne

- Bardzo niedobrze. Takie grube drzewo. Tu stoi mój samochód, a po drugiej stronie drugi - mówił właściciel jednego z dwóch aut, na które przewróciło się drzewo. Do zdarzenia doszło w Łodzi na skrzyżowaniu ulicy Tuwima z Wydawniczą. 

Pożar kamienicy w Łodzi. Ewakuowano 30 osób

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Łódź wiadomości

W jednej z kamienic w Łodzi rano wybuchł pożar. Sześć osób, w tym dwoje dzieci podtruło się dymem. Płomienie pojawiły się na poddaszu. Z budynku ewakuowano ponad 30 osób. W akcji uczestniczyło aż 19 zastępów straży pożarnej.

Na ośmioramiennym skrzyżowaniu na osiedlu Nowosolna w Łodzi wciąż giną ludzie. Mieszkańcy zgłosili sprawę do prokuratury

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Łódź kryminalne

Sprawa śmiertelnie niebezpiecznego skrzyżowania na łódzkim osiedlu Nowosolna trafiła do prokuratury. Mieszkańcy złożyli doniesienie na miejskich urzędników. Kroplą, która przelała czarę goryczy, była niedawna śmierć kobiety, która zginęła potrącona przez ciężarówkę. Pod koniec kwietnia zginęła na tym skrzyżowaniu 53-letnia córka pani Anastazji.