joomla templates top joomla templates template joomla

Pożar kamienicy w Łodzi. Zginęła jedna osoba

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Łódź kryminalne

Jedna osoba nie żyje w wyniku w pożaru mieszkania w kamienicy w Łodzi. Dwie inne osoby zostały ciężko ranne. Ewakuowano część mieszkańców kamienicy. Strażacy przypuszczają, że przyczyną pożaru było najprawdopodobniej zaprószenie ognia. 

Łódzki sąd zmienił zdanie. Szóstka dzieci zostanie z ojcem

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Łódź kryminalne

Po interwencji Ministerstwa Sprawiedliwości łódzki sąd zmienił zdanie i szóstka dzieci będzie mogła zostać z samotnym ojcem. - Nastąpiła poprawa stosunku tak ojca, jak i babki dzieci względem wykonywania opieki, bo chodzi o bieżącą opiekę - mówi rzecznik Sądu Okręgowego w Łodzi Paweł Urbaniak. Ojciec dzieci, Wojciech Kabza, nie kryje wzruszenia. 

Strażacy przyjechali gasić pożar. Zaatakowali ich chuligani

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Łódź kryminalne

Grupa chuliganów zaatakował strażaków, którzy przyjechali do płonącego śmietnika przy ulicy Abramowskiego w Łodzi. W ich stronę poleciały m.in. kamienie. - Po zakończeniu działań drogę wyjazdową zagrodził mężczyzna i mimo próśb strażaków nie chciał pozwolić pojazdowi przejechać. 

Stary Rynek w Łodzi pod kolorowymi wstęgami. Zobacz niezwykłą instalację

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Łódź kulturalne

Składa się z tysięcy kolorowych wstążek i od niedawna wzbudza zachwyt mieszkańców Łodzi. Twórca legendarnego znaku "Solidarności" przygotował instalację artystyczną, która ożywia rynek Starego Miasta. - To abstrakcyjna kompozycja. Forma dostosowana jest do wielkości placu. Tu nie ma ukrytej idei.